Sortuj wg:

OPCJE FILTROWANIA

KOLOR: wyczyść

ROZMIAR: wyczyść

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

CENA: wyczyść


-

PRODUCENT: wyczyść

ALFA-SAN ×

PORA ROKU: wyczyść

OKAZJA: wyczyść

CODZIENNE ×
RELAX ×
SZKOLNE ×


Wyczyść Filtruj

Oferujemy Państwu oryginalne i niezwykle komfortowe baletki, tworzone z największą dbałością o detale. Stawiamy na różnorodne fasony i zróżnicowany styl wykonania, dzięki czemu zarówno Panie, Panowie, jak i najmłodsi znajdą model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.
W produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały syntetyczne i tekstylne, a także skórę naturalną i licową, dzięki czemu cechuje je bardzo wysoka wytrzymałość. Odpowiednie wyprofilowanie poszczególnych modeli sprawia, że stopa znajduje się w pozycji idealnej do tańca i nie męczy się nawet podczas intensywnych treningów. Baletki posiadają specjalne wkładki wszyte we wnętrzach, które dodatkowo podwyższają komfort użytkowania. W asortymencie sklepu znajdziecie Państwo różne rozmiary obuwia.


Baletki


buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo