Alfasan - internetowy sklep obuwniczy

 

                

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
W przypadku pobrania towar zostanie wysłany w ciągu 2 dni roboczych, natomiast przedpłata będzie realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
W 90% przypadków przesyłka jest dostarczana na drugi dzień roboczy od momentu odebrania paczki przez kuriera.

 

Reguła dostawy zakupionych  butów towarów  www.alfasan.pl. Towar będzie dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD , Geis lub w niektórych przypadkach Poczta Polską. W formularzu zamówienia prosimy podać adres pod który kurier będzie mógł dostarczyć przesyłkę w godzinach 9 - 17 od poniedziałku do piątku. Nie dostarczamy przesyłek w soboty, niedziele, święta ani w godzinach wieczornych. 
Zamówienia prosimy składać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Sklep www.alfasan.pl stara się aby zamówienie zostało zrealizowane niezwłocznie, ale minimalny czas realizacji zamówienia od momentu złożenia do odbioru towaru przez klienta wynosi 2 – 3 dni.

 

               

buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo